POJAZDY

AIXAM

MARKI AIXAM

AIXAM od 1983 jest roku wiodącym światowym liderem w produkcji pojazdów czterokołowych. Kierowcami pojazdów AIXAM mogą być już osoby, które ukończyły 14 lat i posiadają nowe prawo jazdy kat. AM (dawniej karta motorowerowa) lub osoby, które ukończyły 16 lat i posiadają prawo jazdy kat. B1.

W Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech istniało duże zapotrzebowanie na pojazdy w przystępniejszej cenie, które cechowałaby niezawodność. Wówczas, pod koniec 2009 roku, firma Aixam stworzyła tańszą markę MINAUTO przeznaczoną głównie na rynki Europy Południowej. Dziś również rynek polski ma takie same oczekiwania, dlatego 2013 roku firma AIXAM wprowadziła pojazdy MINAUTO do Polski.

AIXAM MEGA wprowadził na rynek polski pojazdy w 100% elektryczne o nazwie e Aixam. Ten nowy alternatywny sposób podróżowania niesie ze sobą same zalety: większą wygodę, wyjątkowe wyciszenie, większą przyjemność z jazdy oraz jest jeszcze przyjaźniejszy dla środowiska.

Ponieważ wiemy, że Twoja firma potrzebuje zwinnego, niewielkiego pojazdu do przewozu materiałów, sprzętu, narzędzi itp. AIXAM PRO to pojazdy oparte na długoletnim doświadczeniu i wiedzy nabytej przez inżynierów i projektantów firmy Mega, która od lat konstruuje profesjonalne pojazdy użytkowe. Odkryj ponad 20 funkcji i dostępnych opcji.