UKŁADY
STEROWANIA DSE

Moduły Sterujące Generatorami Prądotwórczymi

MANUALNE & AUTOMATYCZNE

Opis produktu: 

Manualne i automatyczne moduły sterujące są zaprojektowane tak, aby zapewnić szereg funkcji sterowania, kontroli i ochrony agregatów prądotwórczych. Asortyment obejmuje moduły do stosowania w silnikach standardowych jak i elektronicznych i zawiera wodoodporną stacyjkę zapłonu, przycisk start / stop oraz automatyczne opcje kontroli startu.

MODUŁY STERUJĄCE SYNCHRONIZACJĄ I PODZIAŁEM OBCIĄŻENIA

Opis produktu:

Moduły wyznaczające nowe standardy w zakresie sterowania wieloma agregatami. Każdy dostępny moduł w wersji standardowej zawiera funkcję monitorowania, kontroli i ochrony agregatów. Dostępnych jest wiele opcji sterowania – na jedną oraz na dwie strony pasujących do różnych zastosowań podziału obciążenia. Systemy DSE mogą synchronizować maksymalnie do 32 agregatów na jednej stronie.

AUTOMATYCZNE MODUŁY AWARYJNE STERUJĄCE SIECIĄ

Opis produktu:

Moduły awaryjne monitorują dostawę energii sieciowej i uruchamiają agregat w przypadku gdy jest ona niedostępna. Wszystkie moduły posiadają szereg inteligentnych funkcji sterowania, kontroli i ochrony silników agregatowych zarówno standardowych jak i elektronicznych.

MODUŁY ROZSZERZEŃ

Opis produktu:

Technologia modułów rozszerzeń oferuje moduły sterujące DSE z dodatkową funkcjonalnością. Szeroka gama wejść i wyjść analogowych, logarytmicznych i termoelektrycznych opcji rozszerzeń, interfejsów konfiguracyjnych PC i konwerterów MSC.

Moduły sterujące automatycznym przełączaniem źródeł zasilania

Automatyczne przełączanie źródeł zasilania

Opis produktu:

Moduły zawierające zaawansowaną technologię sterowania zasilaniem agregatów.